Навчання відбуватиметься дистанційно і безкоштовно.
T Future: Next Generation — це безкоштовний освітній онлайн-проект, що складається зі серії відео-уроків, практичних занять та вебінарів від провідних ІТ-експертів. Заняття відбуватимуться двічі на тиждень, протягом двох місяців. Спеціально для школярів 9−11 класів та вчителів інформатики експерти ділитимуться фундаментальними знаннями та інсайдами ІТ-галузі, повідомляють у Львівській міській раді.
«Завдяки онлайн-формату навчання, раніше нам вдалося залучити багато крутих фахівців з ІТ-компаній до викладацького складу на програмі Інтернет-речей у Львівській політехніці. Наприклад, одна студентська команда працювала з своїм ментором Дмитром Малєєвим, котрий працював в Тайланді, а архітектор з компанії SoftServe Ярослав Клочник приймав лабораторні в студентів, перебуваючи у відрядженні в Австралії», — розповів Зеновій Верес, керівник освітнього напрямку у Львівському ІТ Кластері.
Двічі на тиждень, протягом двох місяців, практикуючі ІТ-спеціалісти, експерти галузі навчатимуть програмуванню і розповідатимуть про особливості роботи в ІТ-галузі.
«Додатковим бонусом є відеозаписи, які можна переглядати в будь-який зручний час. Мої студенти часто діляться записами зі своїми друзями з інших напрямків, а також зі школярами та вчителями», — наголосив Зеновій Верес.
Під час серії освітніх лекцій, в рамках проекту IT Future: Next Generation, ІТ-спеціалісти розкажуть:
- Які бувають ІТ-професії;
- Хто такі продукт-менеджери і проектні менеджери;
- Що роблять і чого не роблять програмісти;
- Які є види тестувальників;
- Хто такі дизайнери і що таке UX;
- Роль сейлів і як продати продукт;
- Хто такі бізнес-аналітики;
- Яку роль виконують архітектори;
- Data science і магія чисел;
- Веб і мобільна розробка;
- Як працює штучний інтелект;
- Як створювати розумні пристрої.
«Насамперед, ми розповімо вам про саму ІТ-галузь, процес розробки програмного забезпечення і різні ролі на проекті. Розкажемо, як можна стати, наприклад, дизайнеркою або аналітиком даних. В основу курсу ляжуть презентації з програми Інтернет речей у Львівській політехніці. Згодом ми плануємо запустити три паралельних напрямки навчання, щоб кожен школяр міг обрати те, що найбільш до вподоби», — додає Зеновій Верес.
Щоб долучитися до IT Future: Next Generation та безкоштовно навчатися — заповніть коротку реєстраційну форму і дайте відповіді на кілька запитань: https://itcluster.typeform.com/to/xWVuiZ
Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/278309-lvivskyi-it-klaster-zapuskaie-bezkoshtovnyi-osvitnii-onlain-proekt-it-future-next-generation