Підтримати той чи інший проєкт можна до 15 листопада. Кожен мешканець Львова має право на два голоси: за один великий (загальноміський) і за один малий (районний) проєкт.
Загалом цьогоріч подано 230 проєктів. На їхню реалізацію Львівська міська рада виділила 75 млн. грн, що дозволить реалізувати у 2022 році орієнтовно 8 великих та 100 малих проєктів.
Карантинні обмеження вплинули на процедуру голосування, – пояснив керівник департаменту міської агломерації Юрій Лукашевський.
“Через ЦНАП можуть проголосувати тільки ті мешканці, які не прописані у Львівській громаді, але мають право голосу. Зокрема, йдеться про людей, які працюють у Львові, але живуть за межами МТГ; ті, що народились у Львові, але зараз не прописані тут, а також ті, хто тут навчається. Для решти є можливість голосування тільки онлайн”.
Повний перелік умов, за яких можна голосувати у ЦНАП:
- Підприємство, установа чи організація, де працює особа, зареєстроване у Львові, що підтверджується паспортом та довідкою з місця праці;
- Особа навчається у Львові, що підтверджується паспортом та студентським квитком або іншим документом, що підтверджує факт навчання;
- Особа володіє на праві власності об’єктом нерухомості у Львові, що підтверджується паспортом та витягом з відповідного реєстру прав власності;
- Внутрішньо переміщена особа, чиє місце проживання зареєстровано у Львові, що підтверджується паспортом та довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Для тих хто може голосувати тільки онлайн.
Цьогоріч на платформі «Громадський проект» збільшено кількість банків, з допомогою яких є можливість зареєструватись та проголосувати.
Проголосувати за проєкти можна на офіційному сайті Громадського бюджету. Треба авторизуватись за допомогою BankID або електронно-цифрового підпису.
Нагадаємо, у 2021 році було подано 254 проєкти, з яких 199 малих та 55 великих.
Серед великих проєктів, які зараз в реалізації:
- створення системи нейроонкологічної допомоги дітям з пухлинами мозку і хребта на базі відділення нейрохірургії у Міській дитячій клінічній лікарні Львова;
- благоустрій території Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова;
- відновлення водойм у парку “Горіховий гай”;
- організація у ліцеї імені Пулюя мистецького простору для художників, музикантів, акторів.